mbi 20 vjet eksperiencë për të bërë makinë torno në jug të Kinës

Mbajtëse veglash statike BMT55S-25-EST

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhi i kompanisë
1. prodhues i veçantë për mbajtëset e veglave
2. si mbajtëse veglash standarde dhe të personalizuara, përshtatur për DMG/MORI/DOOSAN/HAAS/MAZAK/BIGLIA/MIYANO/NAKAMURA/TISUGAMI/TAKISAWA etj..
3. Mbaroi 10 vite për produktet e kësaj industrie.

Detail Product

Produkt Tags

Përparësitë e produkteve:
Cilesia me e mire / ekonomike / jetë më e gjatë e veglave / kosto më e ulët e mundshme

Mblidhni trype : static tool holder
Collect dimater : 25×25
Wight : 3.5 kg
Plane run-out less than 0.005mm
Precision : inner collect hole run-out less than 0.01mm
Me furnizim me ftohës përmes mbajtësit të mjetit

artikull: mbajtëse statike e veglave të mërzitshme
Lloji i procesit: Përpunimi me CNC, torno CNC, buzë pastrimi, bluarje, trajtim sipërfaqësor, ngjyrosje.etj.
Material: Kr, CrMo ose materiale të tjera të specifikuara në standardin vendas të importuar ose të Kinës.
Toleranca: +-0.01mm sipas kërkesës ose kërkesës së personalizuar
Trajtim sipërfaqësor: Spërkatni, Lustrim, Veshje me pluhur dhe Elektriklim,trajtim tjetër të specifikuar nga klienti.
Objekti: Qendra e përpunimit CNC DMG, Makinë rrotulluese CNC, Torno vertikale CNC, 4-Makinë CNC Aksi, Makinë bluarëse dhe kështu me radhë
Certifikatat: Certifikata e materialit, raporton QC, Raportet e inspektimit të trajtimit të sipërfaqes, certifikata të tjera të kërkuara nga klienti janë në dispozicion për t'u siguruar.
Shipping: Mostra 5 ~ 10 ditë kohë të çojë. Nga DHL/TNT/FedEx express, transporti ajror etj.

Prodhimi 15 ditë rreth

Dorëzimi & Shërbimi: Dorëzimi në kohë çdo herë. Ofroni shërbim të besueshëm dhe përgjegjës për çdo klient me çdo produkt. Objektivi ynë është të kënaqim çdo klient me shërbimin më të mirë.

Të gjitha produktet prototip duhet të kalojnë 4 kontrolle në të gjithë procesin:
1. Inspektimi i lëndës së parë
2. Në inspektimin e përpunimit
3. Inspektimi përfundimtar
4. Inspektimi në dalje

FAQ:
P: Si të filloni një projekt?
A: Për të nisur projektin tuaj, ju lutemi na dërgoni vizatimet e projektimit me një listë të materialit, qu

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI