mbi 20 vjet eksperiencë për të bërë makinë torno në jug të Kinës

Mbajtëse e veglave rrotulluese BMT55R-ERA32-0

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhi i kompanisë
1. prodhues i veçantë për mbajtëset e veglave
2. si mbajtëse veglash standarde dhe të personalizuara, përshtatur për DMG/MORI/DOOSAN/HAAS/MAZAK/BIGLIA/MIYANO/NAKAMURA/TISUGAMI/TAKISAWA etj..
3. Mbaroi 10 vite për produktet e kësaj industrie.

Detail Product

Produkt Tags

Përparësitë e produkteve:
Cilesia me e mire / ekonomike / jetë më e gjatë e veglave / kosto më e ulët e mundshme

Collect type : internal diameter locking
Maximum speed : RPM 5000
Collect dimater : Ø3-Ø20
Wight : 6.7 kg
Precision : inner collect hole run-out less than 0.01mm
Me furnizim me ftohës përmes mbajtësit të mjetit

artikull: mbajtëse statike e veglave të mërzitshme
Lloji i procesit: Përpunimi me CNC, torno CNC, buzë pastrimi, bluarje, trajtim sipërfaqësor, ngjyrosje.etj.
Material: Kr, CrMo ose materiale të tjera të specifikuara në standardin vendas të importuar ose të Kinës.
Toleranca: +-0.01mm sipas kërkesës ose kërkesës së personalizuar
Trajtim sipërfaqësor: Spërkatni, Lustrim, Veshje me pluhur dhe Elektriklim,trajtim tjetër të specifikuar nga klienti.
Objekti: Qendra e përpunimit CNC DMG, Makinë rrotulluese CNC, Torno vertikale CNC, 4-Makinë CNC Aksi, Makinë bluarëse dhe kështu me radhë
Certifikatat: Certifikata e materialit, raporton QC, Raportet e inspektimit të trajtimit të sipërfaqes, certifikata të tjera të kërkuara nga klienti janë në dispozicion për t'u siguruar.
Shipping: Mostra 5 ~ 10 ditë kohë të çojë. Nga DHL/TNT/FedEx express, transporti ajror etj.

Prodhimi 15 ditë rreth

Dorëzimi & Shërbimi: Dorëzimi në kohë çdo herë. Ofroni shërbim të besueshëm dhe përgjegjës për çdo klient me çdo produkt. Objektivi ynë është të kënaqim çdo klient me shërbimin më të mirë.

Të gjitha produktet prototip duhet të kalojnë 4 kontrolle në të gjithë procesin:
1. Inspektimi i lëndës së parë
2. Në inspektimin e përpunimit
3. Inspektimi përfundimtar
4. Inspektimi në dalje

FAQ:
P: Si të filloni një projekt?
A: Për të nisur projektin tuaj, ju lutemi na dërgoni vizatimet e projektimit me një listë të materialit, sasia dhe përfundimi. Pastaj, ju do të merrni kuotimin nga ne brenda 24 orë.

P: Cilat trajtime sipërfaqësore janë më të zakonshmet për pjesët metalike?
A: Lustrim, Oksid i zi , E anodizuar, Veshje me pluhur, Sandblasting, Pikturë , të gjitha llojet e pllakave(veshje me bakër, veshje me krom, veshje me nikel, veshje me ar, veshje me argjend…)…

P: Ne nuk jemi të njohur me transportin ndërkombëtar, do të merreni me të gjitha gjërat logjistike?
A: Patjetër. Përvoja shumë vjeçare dhe transportuesi i bashkëpunuar afatgjatë do të na mbështesin plotësisht në të. Mund të na informoni vetëm datën e dorëzimit, dhe më pas do t'i merrni mallrat në zyrë/shtëpi. Shqetësimet e tjera na lënë neve.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI