mbi 20 vjet eksperiencë për të bërë makinë torno në jug të Kinës

Rreth nesh

Guangzhou Afrika torno Machine Tools Company Limited

Guangzhou Afrika torno Machine Tools Company Limited ndodhet në Guangzhou rrethin e Panyu e cila është në zhvillim e teknologjisë së lartë qytetit. Fabrika mbulon më shumë se 30000 metra katrorë. Ajo është afër qytetit universitar Guangzhou, në fakt vetëm të ndara nga një lumë. Arritja direkt nga linja metro Nr.4 dhe kjo është përparësi më e mirë e uljes fluturojnë dhe tokës transportit komoditet. Ajo ka mbi 20 vjet për të hartuar dhe për prodhimin e makinës manual torno, detyrë e rëndë shtrat të sheshtë makinë torno CNC, shtrat të sheshtë ekonomike machine CNC torno, detyrë e lehtë krevat pjerrët machine CNC torno, CNC qendra machining torno dhe makinë të përshtatur për të gjithë klientët nga e gjithë bota.

Sherbime

  • OEM DESIGN

    ne, SOUTH torno Machine Tools Company Limited mund të bëjë dizajn OEM dhe ODM për çdo konsumatorë nga Worl.
  • CILËSISË

    Ne bëjmë makinën tonë dhe të drejtuar fabrikën tonë në bazë të të ISO9001. kontrollin e procesit: së pari , bëjmë inspektimin e parë mostër për pajisje të bërë nga fabrika tonë . në radhë të dytë , ne bëjmë kontrollin e procesit për pajisje tona. Së fundi ne bëjmë testimin përfundimtar dhe të inspektimit për makinë tonë. Inspektimet komponente Jashtë: Ne bëjmë inspektime për çdo komponentët e kemi blerë nga fabrika të tjera.
  • SHËRBIMI

    24 orë në shërbim të linjës për makinë tonë . Cellphone / Whatsapp / WeChat: +86 139 28187729

Një zgjidhje të ndaluar për projektin tuaj nga konsumatori

aftësi të fortë për engingeering për të mbështetur projektet tuaja.

Na kontaktoni
Enquiry TANI